|

Top 10

  1. John Wick: Chapter 4
  2. The Whale
  3. Puss in Boots: The Las...
  4. Maraton Strachu

Floating Skyscrapers


Directed by: Tomasz Wasilewski

Cinema program "Floating Skyscrapers" in Dąbrowa Górnicza

No showtimes for movie "Floating Skyscrapers" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Płynące wieżowce
Original title: Floating Skyscrapers
Runtime: 85 min.
Production: Polska , 2013
Category: drama / romance
Release Date: 22 November 2013
Distribution: Alter Ego Pictures

Directed by: Tomasz Wasilewski
Cast: Mateusz Banasiuk, Katarzyna Herman, Marta Nieradkiewicz, Bartosz Gelner, Olga Frycz

„PŁYNĄCE WIEŻOWCE” to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje.
Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na AWF-ie. Trenuje pływanie, jest jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników i głównych faworytów do udziału w zbliżających się zawodach. Poza tym prowadzi normalne życie, jak jego rówieśnicy. Na jednej z imprez poznaje Michała (Bartosz Gelner).Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
373 votes. | Rate movie

Movie trailer: Floating Skyscrapers

Your comments

Rkriti 19. April 2022, 18:55

Prawda jest na zbiorniku, a nie w takich filmach. Ale chyba pójdę.

Gej 11. January 2014, 12:28

Zaraz sie oka ze ze nie byc gejem nie jest trendy

uśpili mnie 9. December 2013, 17:42

Trzeba naprawdę silnej woli,zeby się udać do kina po takiej zapowiedzi. Bezapelacyjne zwycięstwo w kategorii "najgorszy trailer w historii kina"

marta 2. December 2013, 20:52

Film nie jest łatwy, porusza trudne tematy. Polecam ludziom, którzy lubia dobre, ciekawe filmy.

beata 27. November 2013, 21:56

Film niewarty uwagi, czasu i pieniędzy. Nie ma tam żadnej prawdziwej relacji, żadnego związku, miłości. Wiele scen dłuży się i dłuży, przeciągane w nieskończoność robią z widza ...kogoś wyjątkowo niemyślącego. Reżyser ma taką wizję świata, jaka nie istnieje. Naprawdę żałuje że widziałam ten film, nie wiem co to było.. Tęsknie za prawdą, ambicją w kinie. Za Kieślowskim, Piesiewiczem..

Brysia 24. November 2013, 21:39

taaa... szkoda czasu, szkoda kasy, szkoda słów, dla mnie film o niczym, kompletny brak scenariusza, dłużyzny nieprawdopodobne (samochod wjeżdża 5 poziomow na parkingu, po pół godzinie zjeżdża, ciągłe sceny w korytarzach pływalni, knajpy) jak tu zapelnic 1,5h??? główny bohater pali i niemal palenie calego papierosa ogladamy... rany! tradycyjnie nie podoba mi się kręcenie "z ręki", ale to tez kwestia indywidualna, penis w kadrze juz nie jest rewolucją i nie robi wrażenia, dwie sceny dobre: informacja Michała: jestem gejem - świetna i sex w bramie (ale to kwestia gustu). Nie polecam

marek 24. November 2013, 20:57

Poszedłem na film z żoną i teraz żałuję. Kilka lat temu chodziłem po pracy na treningi. Zakumplowałem się z takim jednym gościem. Strasznie nam się dobrze razem trenowało, gadało. Przyłapałem się na tym, że myślałem o nim w ciągu dnia. Przeraziło mnie to. Przecież nie jestem pedałem. Mam żonę i dwójkę dzieci. Nigdy więcej nie poszedłem już na tą siłownię. Nie spotkałem go więcej. A teraz znowu o nim myślę. Może to dobrze, że nigdy go już nie spotkam? Po co spotykać kogoś, z kim nie można być? Ot, rozmyślania faceta w kryzysie wieku średniego...

Ada 24. November 2013, 5:38

odważny film, odważne sceny, całośćo dobrze oceniam. Warto zobaczyć

PIM 23. November 2013, 16:03

W filmie mamy bardzo atrakcyjnych, markowo ubranych aktorów odgrywających role męskie. Mamy również mniej atrakcyjne, dużo gorzej ubrane, w okropnych butach, aktorki ogrywające role żeńskie. Postacie jak dla mnie nie mają głębi ale może wymagam za wiele. Między głównymi bohaterami nie czułem zapowiadanej chemii. Historia prosta, dialogi oparte na zawołaniach w rodzaju: No co ty! Zajebiście! Film być może uwrażliwi kogoś bardziej naiwnego na ciężki los gejów. Najbardziej mnie umęczyła dykcja aktorów młodego pokolenia. Za to brawa dla pani Izy Kuny, która miała małą rolę ale zagrała ją doskonale.

niesmak pozostał 22. November 2013, 22:57

beznadziejnyyyy!!!

Jolanta z Krakowa 22. November 2013, 22:25

Film obejrzałam z dużym zainteresowaniem. Moze początek troszkę rozmyty, ale historia ogólnie traktująca o miłości.
O trudnej miłości, choć bardzo spontanicznej i naturalnej. Wypływajacej z głębi duszy i serca. O miłości tragicznej. Cała ta sytuacja daje wiele do myślenia. Każe spogladać z dystansem na ludzkie uczucia i wreszcie nie osądzać. Ciekawa konkluzja się nasuwa mnie osobiście: MIŁOŚĆ, a tyle osób unieszczęśliwionych. Jak to możliwe?
Myślę, że obejrzenie tego filmu nie będzie czasem straconym.

Add new comment Floating Skyscrapers

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

24 March
17 March
10 March

Coming soon

31 March
5 April
12 April
14 April
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2023 Repertuary.pl