dabrowa-gornicza.repertuary.pl
Film

Inferno


Reżyseria: Ron Howard

Repertuar filmu "Inferno" w Dąbrowie Górniczej

Brak repertuaru dla filmu "Inferno" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Inferno
Tytuł oryginalny: Inferno
Czas trwania: 121 min.
Produkcja: USA / Japonia / Turcja / Węgry , 2016
Gatunek: dreszczowiec / thriller
Premiera: 14 października 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Tom Hanks, Felicity Jones, Ben Foster

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Hanks, Howard i Brown są odpowiedzialni za sukces dwóch poprzednich filmowych części przygód profesora Roberta Langdona – „Kod da Vinci” oraz „Anioły i Demony” zarobiły ponad miliard dolarów na całym świecie. „Inferno” Dana Browna spędziło 11 tygodni na szczycie listy bestsellerów „The New York Timesa”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 29 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Inferno on IMDb

Trailer filmu: Inferno

Wasze opinie

karolam 5. listopada 2016, 15:13

Nie potwierdzam tak wielu negatywnych opinii!!!
Film jako ekranizacja książki był świetny! Tom Hanks jak zwykle wykazał się świetną grą aktorską, Hans Zimmer znów pokazał swoje umiejętności tworząc muzykę do filmu. Fakt, że zakończenie nie powinno zostać zmienione, jednak film sam w sobie bardzo interesujący, idealny dla fanów Dana Browna. Polecam
Zaznaczam, że warto najpierw przeczytać książkę, by wiedzieć co się dzieje na ekranie.

PG 29. października 2016, 14:25

Szkoda czasu. Film naprawdę o niczym ... Tom Hanks powinien uważać co i gdzie gra. Momentami przysypiałem ... taka ciekawa i "spójna" fabuła.

Franek 23. października 2016, 15:48

Bardzo mi sie podobal.

zawiedziona 21. października 2016, 20:40

Jestem rozczarowana tym filmem.W skali od 1do 10 daje 5.

deusz 20. października 2016, 14:21

Kompletny dramat. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie wiem kto pisał dialogi, ale widać ból na twarzy Toma Hanksa jak je wypowiada. Pod względem scenariusza dno, efekty specjalne żadne, gra aktorska - tej nie ma wcale. Odnoszę wrażenie, że to Turcja zasponsorowała film tylko i wyłącznie po to, aby pokazać Hagia Sophia i Pałac Jerebatan (podziemny) i potencjalnie ściąganie turystów.

Cegła 17. października 2016, 10:53

szkoda czasu i pieniędzy na ten film, kompletne dno

Danka 16. października 2016, 19:27

Można sobie na tym filmie pospac,mowie serio

Pycholek 16. października 2016, 9:14

Sensacyjny film klasy B. Swoją drogą nie wiedziałem, że WHO ma oddziały zbrojne :) Ale wracając do filmu, teoretycznie wszystko jest OK ale kiedy zwrócimy uwagę na szczegóły odkryjemy jak bardzo dziurawy jest ten film. Czas praktycznie stoi w miejscu, niby zostało 12 godzin ale bohaterowie ochoczo wędrują od państwa do państwa. Muzea to prawdziwy rarytas, tysiące zwiedzających i dziesiątki otwartych przejść, wejść i zakamarków. Maska która zginęła 2 dni wcześniej i nikt się nie zorientował. I w końcu wielki finał, ważą się losy świata ale koncertu odwołać nie można i ewakuacji też nie można przeprowadzić... więc uzbrojone po zęby oddziały wchodzą pomiędzy orkiestrę. Nie wiem. Śmiać się czy płakać. A teraz najważniejsze. Po co ta doktorka chciała znaleźć inferno na kilka godzin przed uwolnieniem skoro tylko ONA i wyłącznie ONA mogła doprowadzić WHO do znalezienia inferno? Gdyby nic nie robiła ... Jednym słowem cały film opiera się na kompletnie idiotycznych i bzdurnym scenariuszu. Momentami seans przerywany był salwami śmiechu jak np. kuloodporne drzwi w szpitalu :) (tak, to nie był szpital ale efekt pozostał)

janek 15. października 2016, 21:17

OGROMNE ROZCZAROWANIE!

Dodaj nowy komentarz Inferno

Twoja opinia o filmie: